Zvládni to Jinak

Vše co potřebuješ k přijetí k úspěšnému zvládnutí přijímaček.

Komplexní kurz tě provede hlavními tématy, které jsou potřebné pro úspěšné zvládnutí přijímacího řízení. Poskytne ti velké množství pracovních materiálů a zkušebních úloh. Výuka je interaktivní a energická. Cílíme také na rozvoj logického myšlení a schopnost orientovat se v zadáních a testech. V neposlední řadě se při výuce zaměřujeme na zdravou motivaci a chuť něco nového se naučit.

Vše v jednom
Kurz dodá žákům veškeré potřebné dovednosti k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek.
Mladý zkušený kolektiv lektorů
Naši učitelé se orientují v problémových oblastech učiva a umí předat metody a techniky, kterými se dané učivo značně zjednoduší.
Zahrnuté testy na zkoušku
Věříme, že pro úspěšné zvládnutí stresu a nervozity při přijímacím řízení je potřeba dětem poskytnout představu o jeho průběhu.
Doučování v Praze
Naše lekce probíhají v soukromé učebně v Empiria City na Praze 4.

Jak probíhá doučování?

Lekce probíhají ve 2 x 50 minutových intervalech s jednou desetiminutovou přestávkou ( 50 minut matematika a 50 minut český jazyk). V tabulce jsou uvedené lekce doučování zahrnuté v komplexním kurzu. V jednotlivých lekcích se zaměříme na uvedená témata, která jsou esenciální ke zvládnutí přijímacího řízení. Tato témata v lekcích probereme velice dopodrobna a žákům poskytneme výukové materiály, které poslouží i k pozdější přípravě v domácím prostředí.

V jednotlivých lekcích se budeme věnovat nejen výkladu učiva, ale také řešení testů, práci s archem a takzvaných “chytákům”, které se v posledních letech nejčastěji v testech opakovaly. V hodinách jsou také zadávány domácí úkoly, které budou odevzdány ke kontrole vždy následující hodinu.

Výuka je vždy zajištěna certifikovaným a vyškoleným lektorem.

Komplexní příprava

Všestranná příprava, která za to stojí!

Co od nás dostaneš?

  • 32 x 45 minut. Doučování

  • 2 x přístup na zkušební testy

  • Přístup do systému PřijímačkyJinak.cz

  • Výukové materiály ke každé probrané lekci

Z kapacitních důvodů nedostupné.

7499,-CZK

Zjisti více o tom co získáš.